Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja do Tajne.org

Forum - Świat Tajemnic

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
wywoływanie duchów ( sposoby)
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1094
Poprzednia strona | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | .. | 54 | 55 | Następna strona
Alka i Olka
13 października 2004

Chciałabyśmy sie dowiedzieć w jaki sposób można wywołac duchy... Tak aby można jemu zadawać pytania ... Przy wywoływaniu nie bedziemy same beziemy z naszymi 2 przyjaciółkami z Góry Dziekuję...prosimy o wmiare szybką odpowiedź...

pawel
6 sierpnia 2005

wy pajece jak wy wywołujecie duchy to ja jestem księdzem.pedaly

agata
6 sierpnia 2005

kretyn

Vanja
8 sierpnia 2005

kretyn jakich malo!

Zaciekawiony ;)
8 sierpnia 2005

A znacie inne sposoby na wywoływanie duchów niż napisała Znajšca się? Bardzo mnie to zainteresowało. Co może spowodować gniew u ducha? Chciałbym wywołać duchy w dwie lub trzy osoby. Czy to możliwe? Proszę o odpowiedŸ jak najszybszš. Pozdrawiam, pa!

duchoprzyjaciel
8 sierpnia 2005

wygralem nie dawno w lotto bo wywolalem ducha i powiedzial mi liczby
skreslilem i teraz jestem bogaczem !!!

Samlis Coldwind
9 sierpnia 2005

czarownica Chcialbym ci przypomniec ze sny sa tworzone przez podswiadomosc a z tego co wiem zadna istota zywa lub duchowa nie ma dostepu do innej duszy. Jesli komus udalo sie przywolac ducha i byl to wybryk jego wyobrazni. to naprawde musial miec szczescie ze zyje jako normalny czlowiek. Co by zrobil normalny czlowiek widac istote duchowa ? spanikowal by i to by wplynelo na jego psychike. co do sposob. Nie znam i nie potrzebuje tego.

DJBLP
9 sierpnia 2005

Alka i Olka ja mam sposób na wywołanie ducha
opis jego jest taki:
rozbieg i łbem w szafe to zobaczycie duszki
albo 05l na łeb to samo i leprza faza i bez problemów tylko zrana kac

manka
9 sierpnia 2005

opwiem wam pewna historie...
bylam na koloni w dzwirzynie i mialam pewna kolezanke olke ktora wywolywala podswiadomosc wiele razy. byla tak w to wtajemniczona ze potrafila wywolywac podswiadomosc WSZYSTKICH. olka byla wrecz od tego uzalezniona. raz, wywolala poswiadomosc kolegi z innego pokoju... gdy chciala go odwolac julka(jej kumpela) powiedziala NIE ODWOLUJE i rzucila 5 razy ksiazeczka o sciane... i rzeczywiscie... michalowi lala sie 5 razy krew z nosa i przed zbiorka na obiad bylo mu strasznie slabo... michl pojechal do szpitala... lekarze podobno mysleli ze to przemeczenie ale nie byli tego do konca pewni...

pamietajcie! nie rzucajcie ksiazeczka, jesli kogos nie odwolaliscie!!!

kupa
9 sierpnia 2005

kiedys robilem kupe i zobaczylem zemoja kupa nie jest brazowa pomyslalem ze to zatrucie ale nagle sie rozejrzalem i ujrzalem ducha ktory powiedzial ze wpierdolil moj odbyt i zwieraczae razem z jelitem grubym

Tajne.org

darek
9 sierpnia 2005

Przed północš dwie osoby muszš usišœć na przeciwko siebie przy czystm stole,na którym musi być œwieczka oraz talerz odwrucony dogóry dnem. Na talerzu trzeba narysować pisakiem kreskę , która będzie wskażnikiem.Z jednej strony talerza piszemy alfabet,a z drugiej cyfry od 0 do 9 oraz słowo "tak" i "nie" . Osoby ,które siedzš przy talerzu,muszš połšczyć własne kciuki,a palcami wskazujšcymi dotykać talerza na przeciwko siebie.
PóŸniej w całej powadze wywołujemy imię i nazwisko osoby, z którš chcemy nawišzać
kontakt i zadajemy pytanie czy jesy wœród nas.( nie raz trzeba kilka krotnie)
PRZESTRZEGAM PRZED WRAŻENIEM GDY TALERZ ZACZNIE SIĘ PRZEKRĘCAĆ.
Ja za pierwszym razem gdy byłem œwiatkiem tego zdażenia trzęsłem się jak galareta wraz z kolegami ( nadmieniam, żę wogule w to nie wierzyłem),ale dobra dalej.
GDY TALERZ PRZEKRĘCI SIĘ NA SŁOWO" TAK" MOŻECIE ZADAWAĆ PYTANIA DUCHOWI ZWIĽZANE Z JEGO WCZEŒNIEJSZYM ŻYCIEM I NAJLEPIEJ NIECH JEDNA Z OSÓ SIEDZĽCA OBOK WAS ZAPISUJE NA KARTCE ZNAKI ,KTÓRE BĘDZIE WSKAZYWAŁ TALERZ.Z TEGO CO WIEM (NIGDY NIE PRÓBOWAŁEM , ALE NIE WOLNO ZADAWAĆ PYTAŃ O ŻYCIU NA TAMTYM ŒWIECIE).
NA KONIEC MUSICIE ODWOŁAĆ DUCHA A ON MUSI WAM POTWIERDZIĆ ŻE ODCHODZI
NIE WOLNO PRZERYWAĆ SEANSU GDY ON JESZCZE BĘDZIE.NA KONIEC JESZCZ ZASTANÓWCIE SIE PRZED SEANSEM CZY CHCECIE TEGO DOŒWIADCZYĆ .
PONIEWAŻ SŁYSZAŁEM ,ŻĘ DOBRA ZABAWA MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ NIE WESOŁO.ALE TO ZOSTAWIAM DO WASZEJ DECYZJI.GDY WYWOŁACIE TO DAJCIE ZNAĆ JAKIE WRAŻENIA.

agata
9 sierpnia 2005

nie rozumiem... jakš ksišżeczkš...jak się wywołuje podœwiadomoœć ?

itus
9 sierpnia 2005

duchy a po co lepiej zajmij sie oobe to zacznie bardziej interesujace przezycia:D

klepak
11 sierpnia 2005

witam!! kiedyœ wywoływliœmy duchy z kolegami za pomocš talerza i teraz zawsze kiedy idę do łazienki..... mam zatwardzenie :( to bardzo bolesne i trudne przeżycie ale wydaje mi sie ze ten duch zatkał mi odbyt.. pomóżcie mi bo mi dupe czasem rozrywa... jest jeszcze jeden prblem... moje pięty strasznie sie pocš, musze zminiać skarpetki ze 4 razy dziennie, uwierzcvie mi że to strasdznie ucuišżliwe dla mojej mamy bo nie nadšża prać skarpet.. WYWOŁYWANIE DUCHÓW TO NEI ZABAWA ... NIE KPIJCIE SOBIE Z TEGO !!!

Belan
12 sierpnia 2005

my wywoływalismy ducha dla zabawy(niepolecam) ja byłem muwiacym i kolega sie niemugł skupic w obecnosci ducha na tarczy tylko pomyslal o mnie jakie pytanie mu zadam. Skonczylo sie tym ze straciłem przytomnosc a kolega zucajac tarcza spowodowal u mnie krwotok z nosa. AWIEC NIEBAWCIE SIE TAK!!!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM

kacper
12 sierpnia 2005

Chciałbym sie nouczyć wywoływać duch. Mojemu koledze się to udałon .Ja terz chce wywoływać duchy.

zong
12 sierpnia 2005

Drogi czytelniku! Wez miske pełna spirytusu nalej do niej 2 litry mleka i dodaj 3 kostki masła i wstaw do piekarnika na 20 minut jezeli zauwazysz ze mleko wyparowało to znaczy ze bedziesz miec szczescie a jezeli masło sie nie rozpusci to zwiastuje nadejscie ducha starego ogrodnika.

jezeli pojawi sie duch.....................
nalezy powitac go grabiami i marzanna aby zyskac szacunek ducha
mozna mu wtedy zadawac pytania.........
jezeli chcemy pozegnac ducha to nalezy na niego wylac spirytus ze sliwkami

UWAGA!!!
ducha nie mozna sie pozbyc

Życzymy powodzenia! ;)

kacper
12 sierpnia 2005

Wię powiesz mi jak się wywołuje duchy . Ja bardzo chce nauczyć się wywoływaci duchy. prosze

Niewyjaśniony
12 sierpnia 2005

Nie wiem, jak wy, ale ja odczuwam takie wrażenie ze Ktoœ mnie cały czas chroni!!!

Krzychal
12 sierpnia 2005

A jakie sš najgorsze skutki wywoływania duchów?

wojtek i jarek
12 sierpnia 2005

wczoraj mi w oko wpadło ufo było małę i jak je wycišgnołem to wyalzł z niego 5metrowy predator!!!! pytanie jak on tam wlazł?? wie ktoœ??? POMOCY!!!!!!!

Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1094
Poprzednia strona | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | .. | 54 | 55 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.