Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja do Tajne.org

Forum - Świat Tajemnic

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Kiedy nastąpi koniec świata???
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1505
Poprzednia strona | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | .. | 75 | 76 | Następna strona
Darky
6 lutego 2005

Słyszałam wiele teorii na ten temat. Jedna głosi, że świat zginie, gdy umrze papież murzyn. Z tego, co wiem, po naszym papieżu Janie PawleII ma być jeszcze dwóch. Potem zabraknie miejsca w krypcie pogrzebowej(czy jakoś tak), gdzie chowa się papieży. Tak mniej więcej głosi przepowiednia Nostradamusa. A jakie jest wasze zdanie???

---
3 maja 2006

antiUS, masz jeszcze jakies pytania ?

Carkie
4 maja 2006

Końec œwiata czy musi byc spowodowany przez złoœć Boga?? No przecież moze to byc meteoryt albo kosmici (o ile wogole sš). Bółg jest miłoœerny i nie pozwoli by niewinni ludzie i dzieci gineli!! Jesli ma cos do złych to ma moc ktorš moze uzyc ale to do boga nie pasuje!! Moze po smierci pojdš do piekła?? Ale myslšc logicznie to im więcej bog wysyła do piekła tym diabeł ma wiekszš moc i moze go zniszczyc i wszystkich dobrych ludzi!!!! Nie wieze w zadnego czarnego papieza bo przeciesz to bajka to ze facet jest czarny nie oznacza ze po nim bedzie konec swiata. Dorosli za dużo wiedza i sie w tym wszystkim nie łapiš adzieci patrzš logicznie i na duzo pytan znajdš odpowiec. Tak w ogole to piekło jest na ziemi! Moze po "koncu swiata" bedzie nowy dla dobrych ludzi, a tamten zniszczony zostanie piekłem. Nikt nie wie kiedy to nastapi, ale czuje ze nie wtym stuleciu albo nigdy!! Ja tego nie rozumiem przeciez Jezus to tez pół człowiek...........

wendol

4 maja 2006

Ludzie pochodzš (sš inkarnacjami istot) z Marsa i Maldeka, zdezintegrowanej planety z obszaru pomiędzy Marsem a Jowiszem, również z okolic Deneba, zaœ niewielka częœć to wędrowcy (ok. 65 milionów w 1981 r.), którzy starajš się poddać akceleracji rozwój istot na Ziemi bez naruszania ich wolnej woli. Ponadto częœć istot ludzkich wywodzi się z 2 gęstoœci.

W okreœlonych kosmicznych cyklach odbywa się żniwo, czy zbiór rozwijajšcych się istot. Krótkie cykle trwajš około 25 tysięcy lat. Pełny cykl trwa 75 tysięcy lat. Niezależnie od rozwoju po zakończeniu tego cyklu wszyscy zostanš zebrani. W zależnoœci od wyniku rozwoju, opanowanych „lekcji”, „pójdš” w różne gęstoœci i œwiaty o różnych polarnoœciach. Ziemia ma stać się pozytywem 4 gęstoœci, na który trafi po przemianie w tš gęstoœć tylko bardzo mała częœć jej dotychczasowej ludnoœci. Ma się to stać, czy też wyraŸnie dziać w przybliżeniu około końca 2012 roku, choć wymienia się też rok 2011.

Praca dla innych (opcja STO) ma charakter pracy polegajšcej na częstszym, niż sobie samemu, udzielaniu wsparcia innym w wymiarze materialnym i duchowym. Na Ziemi i poza niš toczy się swoista gra pomiędzy istotami różnych gęstoœci i polarnoœci o wielkoœć zbioru danej polarnoœci.

[%sig%]

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
---
4 maja 2006

Dariuszu, jak sie czta te Twoje wywody, to naprawde w mozgu robi sie gesto !!!

wendol

4 maja 2006

To akurat nie sš moje wywody, tylko RA.

[%sig%]

Nie idź przede mną, bo może za tobą nie pójdę. Nie idź za mną, bo może nie potrafię pokazać ci drogi. Idź koło mnie i bądź moim przyjacielem. http://wendol.cba.pl wendol@o2.pl
ja
5 maja 2006

idioci

Greg
5 maja 2006

Niedługo

[%sig%]

Job
6 maja 2006

Do zobaczenia w 2012 roku.......Wiele osob twierdzi ze koniec swiata jest zwiazany z religiš. Jest tez bardziej prawdopodobna teoria ze w 2012 roku europa oraz liczna czeœc ameryki połnocnej (glównie Kanada) zostanie zalana z powodu globalnego ocieplenia spowodowanego przez dziurę ozonowa, ktora doprowadzi do całkowitego roztopu bieguna polnocnego. Ja sam nie wiem jak to bedzie.... Ale raczej niema czego tu sie bać... Jeszcze dużo czasu...Do konca œwiata...bo przeciez europa i kanada to nie jest caly swiat... ''festino, are'' koniec juz blisko...

Roman
6 maja 2006

Ja mysle ze koniec swiata juz nastapil, bo tym idiotom na forum chyba ufo strzelilo do glowy HAHAHA lol

Tajne.org

marcinek
7 maja 2006

Nie wiem ale ja mam takie wrazenie jakbyscie wszyscy wiezyli w to co "przepowiedzial" Nostradamus. Wszyscy z was koncentruja swoja uwage tylko na tym co powiedzieli zwykli ludzi ktorzy ogloszeni byli przyz innych jasnowidzami czy cos w tym stylu. Nikt z nas nie wie kiedy nastapi koniec swiata i jestem powien ze i Nostradamus tego nie wiedzial. Nie kwestionuje tego ze czasem jago przpowiednie sie spelnialy...ale Ludzi on byl zwyklym czlowiekiem tak ja czy wy. A z drugiej sttrony ilu z was przeczytalo Apokalipse œw. Jana. Nie chce nic mowic ale pewnien jestem ze albo nikt albo bardzo malo z nas. Ja sam nie przeczytalem do konca wiec nigdy nie wypowiadam sie co do konca swiata jego terminu czy oklicznosci. To z czarnoskorym papiezem to moze byc prawda ale przeciez to nie musi oznaczac konca swiata tylko naprzyklad koniec Kosciola katolickiego albo koniec pewnego tooku myslenia albo zmianie :"polityki" Kosciola katolickiego albo cos w tym rodzaju. Ludzie przestancie wypisywac takie brednie...zaufajcie Bogu a koniec swiata nie nastapi tak szybko...Idzcie do kosciola pomodlcie sie w niedziele chodzcie na Msze œw. a napewno koniec swiata nie nastapi....pokladajcie ufnosc w Bogu tylko on nmoze nas wybawic od smierci wiecznej.

wendol

7 maja 2006

Marcinek.
Znasz tylko Biblię i Nostradamusa?
A receptš dla Ciebie jest chodzenie do koœcioła?
I co to jest ta "œmierć wieczna"?

[%sig%]

---
7 maja 2006

Moim zdaniem na rok 2012 jest zapowiedziany koniec starego swiata. Uwazam, ze w 2012 roku oczekuje sie dokonania pelnej globalizacji !!!!

marcinek
7 maja 2006

Gadałem głupoty.Koniec œwiata nastšpi i to szybciej niż myœlałem.Będę szykował się do tego wydarzenia.

TOM
7 maja 2006

Mówišc "KONIEC ŒWIATA" 99,9 % ludzi ma na myœli koniec cywilizacji ludzkiej.
Sceptycy chyba myœlš, że chodzi o koniec całego wszechœwiata, albo nie rozumiejš symboliki ukrytej w apokalipsie œw. Jana :-)
Na Ziemi żyje 6mld ludzi i bardzo łatwo można zmniejszyć tę populację o 99,9% w cišgu kilku godzin. Wystarczy,że ktoœ rozpęta 3 wojnę œwiatowš - plany takiej wojny poczštkowo stworzono w latach 70 XXwieku na terenie państw układu warszawskiego - w pierwszym ataku mieli zbombardować Europę atomówkami.
Zamierzali sparaliżować wszystkie państwa poprzez atak na największe miasta i stolice z wykorzystaniem kilkuset głowic atomowych.
Sceptycy nie zdajš sobię sprawy z obecnej sytuacji militarnej i politycznej na œwiecie, a szczególnie na bliskim wschodzie.
W Iranie w razie starcia z USA będzie walczyło około 10 mln rebeliantów i dojdzie do wielu ataków na obiekty wojskowe i cywilne na całym œwiecie.
USA majš do dyspozycji ok. 500 tyœ. żołnierzy. Oni sš gotowi użyć bomb atomowych przeciwko Iranowi, a to już nie sš żarty, bo takiej broni użyto ostatnio w hiroszimie i nagasaki - kule ognia nad miastami miały ok. 400metrów œrednicy - a to były niewielkie bomby w porównaniu z międzykontynentalnymi rakietami.

rainer
7 maja 2006

koniec œwiata będzie wyględał tak: biblia nazywa to armageddonem kometš o wielkoœci teksasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOM
7 maja 2006

Armageddon, a tak naprawdę harmagedon - chłopczyku (rainer) to taka miejscowoœć na terenie Izraela/Palestyny, gdzie ma być ostateczna bitwa. Armageddon i kometa - chyba oglšdałeœ ostatnio taki film w TV :-)

Olunia
8 maja 2006

nigdy niebadzie konca swiata bowiem przeciez wiezymy w boga a nie w konec swiata ktos puscił taka przepowiednie i juz mysli tak cały swiat mam 12 lat i wieze ze nigdy niebedzie konca swiata jestem oto zapewniona trzymajcie sie . Ola ps:sorka jesli kogos tym zraniłam ale karzdy ma prawo sie wypowiedziec

8 maja 2006

oczywiscie ze bedzie koniec swiata slonce zgasnie i ziemia zamarznie lub cos takiego...

Madziaa
8 maja 2006

moiw sie ze ma byc koniec swiata w 2012 roku ;] bueheh niezly zart :D i przycyzna ma byc przebiegunowanie ziemi albo slonce pochlonie ziemie itp itd pelno jest tych opcji ;] jest katoliczka i wiem ze keidys musi nastapic koniec swiata ale to zaly tylko i wylacznie od Pana Boga i to on ustala kiedy to bd ;] i nikt niezna ani dnia ani godziny kiedy ma byc koniec swiata....

taka jedna
8 maja 2006

madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...nic dodac...

Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 1505
Poprzednia strona | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | .. | 75 | 76 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.