Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja do Tajne.org

Forum - Świat Tajemnic

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
Czarny Papież
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 354
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | .. | 17 | 18 | Następna strona
Fanel
2 kwietnia 2005

Napewno słyszeliście określenie ostatniego papieża jaki ma zostac wybrany.
Na początku ma być aniołem, a później ma zniszczyć chrześcijaństwo.

sithmtx
8 kwietnia 2005

obys sie mylil i niebo nie istnialo, bo tam nie trafisz. Bo blużnisz i Gotyckie zabobony prawisz. A prawda jest taka jesli uznamy że Bog istnieje, a z nim niebo i pieklo, równiez musi istniec potomstwo "narodu wybranego" błednie okreslanego żydowskim. Narodem wybranym byli wszyscy ci, wrazliwi na pewnego rodzaju byt róznie okreslany od boga po moc to jest juz niewazne jak sobie ssak naczelny na cos wola, allach jahwe itp,itd. Jesli wierzysz w to o czym mówisz grzechem jest zaprzeczyc ze to ma znaczenie, ze ty jestes bialy on czarny a ten wierzy w odina. Jesli masz juz obraz tego co mówię, musisz przyjąc, ze czlowiek mnozy sie jak królik z kim popadnie, co daje nam mozliwosc przyjęcia iz nostradamus równiez byl "jednym z wybranych". w tych czasach papież byl zastrrzeżoną posadką dla bliskich i rodziny wowczas panującego "pasterza". Takie przepowiednie, i proroctwa byly dla glowy kosciola solą w oku wiec, postanowiono uczynic z mędrca Szarlatana,a ludzie twojego pokroju to typ[owe baranki zatracone. Wierz lub nie ale wiekszosc jego slów sie sprawdzilo,a teraz swiat az sie prosi o kataklizmkazdy kazdemu jest wilkiem brat z bratem walczy zaciekle, nastepuje masowa degeneracja,i wtórny kretynizm.grunt praktycznie przygotowany jest juz w 100% na przybycie syna upadlego serafa "gwiazdy zarannej"
a teraz módl sie by to nie byla prawda co napisalem, bo wówczas, .......
no ale to juz sobie sam dopiszeszs

sithmtx
8 kwietnia 2005

eh nie wiadomo w co wierzyc jednakze prawdopodobienstwo tego iz "czarny" oznacza murzyna czy pigmeja(jeden taki kandydat jest) wynosi 87%
on ma piastowac urząd około 2 tygodni lub miesiecy,po tym czasie zginie w zamachu, i na jego miejsce przyjdzie piotr 2 rzymianin syn aniola upadlego i szakala. I wniesie on ziarnko niezgody.. miedzy lud czlowieczy... ale nic wiecej nie powiem

melvin
8 kwietnia 2005

Jak słyszałem dzisiaj w TVN24 jak Jacek Pałasiński po raz pierwszy odczytywał fragmenty Testamentu Jana Pawła II to to co od razu zauważyłem to fragment niebezpieczeństwach końca ubiegłego stulecia... Od razu sobie pomyślałem, że jednak jakaś siła sprawiła, że nie sprawdziło się coś co było przewidywane na ten okres (wojna nuklearna). Myślę, że Papież też o tym wiedział. Nie pamiętam jak to brzmiało dokładnie ale było yo coś w stylu " dzięki Bogu nie wypełniło się".
Co do pochówku Papieży to nie sądzę żeby była to kluczowa kwestia... jedno jest pewne. Będzie ich jeszcze dwóch, a potem nastąpi koniec... koniec obecnego systemu.... i wkroczymy w nowe czasy, niestety dla wielu przedstawicieli rodzaju ludzkigo zupełnie w chwili obecnej abstrakcyjne......

WampiReQ
8 kwietnia 2005

A co powiecie na to... mi czarny papiez kojarzy sie z czym innym... Papiez jak ktos tam pisal byl kojarzony z aktywnoscia slonca gdy go wybierano... ja interesuje sie astronomia i zauwazylem jedna ciekawa rzecz a mianowicie...
Popatrzcie sobie jaka jest jutro faza ksiezyca okolo godz 10
http://www.astronomia.pl/kalendarz/index.php?id=524
natomiast gorowanie ksiezyca w nowiu , przypada na godzine .. 10:27 - uwzglednaijac szerokosc i dlugosc geograficzna w roznych miejscach bedzie to o troche innej godzinie... nie jestem jeszcze w stanie policzyc w ktorych o ktorej...
pogrzeb zaczyna sie o 10 wedlug informacji z watykanu,ciekawe co nie?
A jesli chodzi o slonce to 08 IV 2005 jest zaćmienie pierścieniowo-całkowite Słońca widoczne na Pacyfiku - ciekawa data co nie......
Wedlug opisu tego zjawiska jest to wyjatkowe zaćmienie Słońca należące do zaćmień hybrydowych. Na południowym Pacyfiku obserwować będzie można zaćmienie Słońca. Najpierw będzie ono obrączkowe, później stanie się całkowitym, by przed jego zakończeniem w Ameryce Południowej znowu zamienić się w obrączkowe. Takie zaćmienie należy do rzadkości . Jego nietypowy przebieg wynika z faktu, że odległość do Księżyca waha się wtedy wokół długości jego cienia. Na pewnym fragmencie trasy cień nie sięga powierzchni Ziemi - powstaje zaćmienie pierścieniowe . Później nastapi zaćmienie całkowite stożek cienia Księżyca zaledwie musknie powierzchnię Ziemi. Opuszczając Ziemię pas zaćmienia przebiega znów przez obszary, których cień skończy sie tuż nad powierzchnia Ziemi i zowu nastapi ponownie zaćmienie pierścieniowe.
Następne zaćmienie tego typu wypadnie 3 listopada 2013 roku w Afryce Środkowej.
Jutro wyjatkowy dzien , nie ma co ....

A w skorcie mi czarny papiez kojarzy sie z czarnym sloncem, i czarnym ksiezycem... W sumie tak sobie gdybam :) Pozdroo heh i spijcie spokojnie nie stresujac sie :)

WampiReQ
8 kwietnia 2005

heh w wracajac do 3 listopada 2013.... i Afryki Srodkowej :) to ta data jakos zbiega sie z ta wasza cudowna data 2012 :) i tym ze podobno z Afryce bedzie najbezpieczniej :))))

WampiReQ
8 kwietnia 2005

AAAA i jeszcze jedno, ktos tam liczyl jakies cyferki zwiazane z papiezem :) i wychodzilo 13 :P ... a moze 2013 :) , 3 listopad (3.11.2013)

monia
8 kwietnia 2005

seziel:wiesz co?? przeczytaj sobie biblię...tam masz wszystko opisane. Nawet tam jest napisane że ostatnim papieżem będzie czarny i po jego śmierci nastąpi koniec świata...jeśli masz biblię przeczytaj sobie

Harup
8 kwietnia 2005

tak?? A w którym miejscu dokładnie o tym pisze?? bo na moje oko ściemniasz!!!

Seziel
8 kwietnia 2005

monia: podaj gdzie dokładnie bo ja takiego czegoś nie znalazłem. A poza tym przeczytaj sobie List do Kościoła w Tiatyrze z Apokalipsy św. Jana. Tam pisze o ludziach, którzy wierzą przepowiednią proroków takich jak Nostradamus.

Nawet jeśli ostatnim papieżem miałby byc murzyn to nie jest powiedziane że akurat ten (Arinze) który ma być. Skoro wszyscy znają tą jego apokaliptyczną przepowiednię to po co konklawe miałoby wybierać czarnoskórego? Po prostu nie wierzą w przepowiednie Nostradamusa. I Wam również proponuję przestać zawracać sobie nim głowy bo IMHO to osoba niegodna uwagi. Wedle niego papież Jan Paweł II powinien nie żyć od 1981 a nasza planeta nie powinna istnieć od 6 lat. Jeśli Arinze teraz byłbyy wybrany i miałby być ostatnim papieżem to jego pontyfikat trwałby ponad 1500 lat gdyż Nostradamus przepowiedział koniec świata na 3 tysiące któryś rok. I co na to powiecie?

:P

Tajne.org

Elvirka
8 kwietnia 2005

Seziel popieram!!!!Ja też zabardzo nie wierze w koniec swiata gdy bedzie czarnoskóry papież-on jest takim samym człowiekiem jak biali!Też czuje,myśli i wierzy!

Harup
8 kwietnia 2005

W ogóle te całe gadania na temat końca świata nie ma sensu. Żal mi tych ludzi którzy piszą dokładne daty opierając swoje wypowiedzi jakimis przepowiedniami. Dla mnie jest to poprostu żałosne. Ktoś gdzieś coś tam słyszał, ktoś inny dodał do tego swoją opinię i powstała legenda kiedy to będzie koniec świata. Nostradamus to był bardzo mądry człowiek. Ale nie dlatego że umiał przepowiadać przyszłość tylko dlatego ze swoje dzieła pisał tak żeby później ludzie tak ograniczeni jak nie którzy tutaj mogli do każdego zdarzenia na świecie dopasować sobie jakis fregment przepowiedni Nostradamusa. A już całkowice krew mnie zalewa jak widze wypowiedzi takie jak wypowiedż osoby i nicku "monia" która pisze " przeczytaj sobie biblię...tam masz wszystko opisane. Nawet tam jest napisane że ostatnim papieżem będzie czarny i po jego śmierci nastąpi koniec świata...jeśli masz biblię przeczytaj sobie" Ja sie pytam gdzie w Biblii jest fragment który mówi o tym że ostatnim papieżem będzie murzyn?? Droga monio za nim coś napiszesz pomysl najpierw i zastanów się nad swoją wypowiedzią bo takimi tekstami poprostu się ośmieszasz!!Tyle odemnie. Pozdrawiam

kabi82
8 kwietnia 2005

Ja mam pytanie do wszystkich którzy nie wieżą w przepowiednie, objawienia i cudy.
Po co Jan Paweł II chciał znać trzecią tajemnicę fatymską?
Po co Ojciec Święty czytał przepowiednie Sybilii oraz wiele innych które są zamknięte w Watykanie?
Dlaczego dziękował w testamencie za to, że niebyło wojny nuklearnej na koniec 1999 roku?

Czy o Papieżu macie takie samo zdanie jak o nas?

Przecież dla was tego typu rzeczy to bzdury?!

Seziel
8 kwietnia 2005

kabi - ja też czytałem przepowiednie i też dziękuję, że się nie sprawdzają i się z tego powodu cieszę. A tajemnica Fatimska jest proroctwem katolickim więc proszę nie porównuj go z Nostradamusem. Jak już pisałem jeśli Nostradamus byłby wiarygodnym, przysłanym przez Boga prorokiem już byśmy nie zyli. Nie widzę więc powodu martwienia się końcem świata przepowiadanego przez tego człowieka skoro jego wcześniejsze wróżby się nie sprawdzają.

kabi82
8 kwietnia 2005

Jeżeli chodzi o Nostradamusa to wszystkim wiadomo iż jego przepowiednie są trudne do prawidłowego odczytania. Chodzi mi o przepowiednie i wyliczenia wielu osób - co ciekawe wszystkie mówią o tym samym czasie miejscu i toku wydarzeń, a wiadomo, że Ci ludzie nie zmówili się razem... Biblia, Majowie, królowa Saba i wiele innych...

Seziel
8 kwietnia 2005

Cóż ja nie wierzę w przepowiednie Nostradamusa i innych, które się NIE sprawdziły. Także twierdzę że czarny papież nie będzie ostatnim ( aprzynajmniej nie Arinze) i argumenty takie jak to że w Watykanie nie ma już miejsca na innych papieży są śmieszne :)

Co do Majów to ich nie uważam za proroków (nie będę się rozpisywał bo to nie ten temat jednak nie piszę że nie wierzę w ich kalendarz)

Kasia
8 kwietnia 2005

1.PODOBNO ma zabraknąć miejsca w krypcie - wtedy nastąpi koniec świata. Papież Kochany Jan Paweł II (:*) dobudował jeszcze 10 miejsc.

2.To że jest napisane "Czarny papież" nie oznacza, że będzie miał czarną skórę! Może to natomiast oznaczać, żę np. może mieć czarny charakter.

3.Podobno Jan Paweł II słyszał jakieś przepowiednie a ostatniej nie ujawnił. Nie dziwicie się czemu? Kto jak kto ale nie sądzę żeby Ojciec Święty wierzył w jakieś przepowiednie, nie chciał aby świat się zmartwił i po prostu to schował ...

4.Skoro mówiona, że ma być papież murzyn to czemu kurwa za przeproszeniem wybraliby go? Bo ja bym tak nie zrobiła!

5.Koniec świata nie koniecznie oznacza dosłowny koniec świata a koniec chrześcijaństwa.

6.SĄD OSTATECZNY składa się z 3 etapów. 2 z nich mówi, ze umarli powstaną. Jakaś legenda głosi że śmierć naszego Papieża spowoduje żę umarli powstaną ... więc się zgadza ....

7. Sądzę że możliwe że Nostradamus móg mieć dobre przepowieści które tak na prawdę się sprawdziły ale my je inaczej interpretujemy? Bo chyba o to chodzi? Żebyśmy nie mogli wpłynąć na to życie .. I żeby wszystko okazało się dopiero PO ...Bo skoro to przepowiednia to znaczy żę tak się ma stać ... A my już nie możemy na to wpłynąć.

SAMA NIE WIEM CZY NOSTRADAMUS MÓWIŁ PRAWDĘ. Z JEDNEJ STRONY NIEKTÓRE RZECZY SIĘ NIE SPRAWDZIŁY-MOŻE JE ŻLE INTERPRETUJEMY I MOŻE NOSTRADAMUS BYŁ WYBRANY PRZEZ BOGA ABY OSTRZEC NAS? A MOŻE BYŁ SZALEŃCEM KTÓRY MIAŁ DAR ... ALE BYŁ ZWYKŁYM CZŁOWIEKIEM. A W KOŃCU JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI I KAŻDY Z NAS MOŻE SIĘ POMYLIĆ.

JEDNO JEST PEWNE. SKORO MA SIĘ TAK STAĆ TO NIKT TEGO NIE ZMIENI.

Harup
8 kwietnia 2005

hmmm z tego co wiem co w Biblii pisze "nie znacie dla ani godziny" w takim razie jako możesz pisać że słowa w Biblii pokrywają się np z kalenadzem majów gdzie data końca świata jest dokładnie podana? Te wasze teorie to tylko naciąganie faktów. Gdzieś tu też padł zarzut że ganiąc was za wiare w proroctwa Nostradamusa, ganie również samego papieża za wiare np w III tajemnicy fatimskiej. Otóż tych dwóch rzeczy porównywać nie można. Ludzie którym została przekaze tajemnice fatimskie byli ludzmi świętymi i ich proroctwa zostały uznane przez kościół, a nastradamusa porównałbym co najwyżej do jakieś podwórkowej wróżki która widzi przyszłość w fusach z kawy. Prawda jest taka że chcecie tylko zaspokoić swoje chore potrzeby odkrycia czegoś wielkiego w tym przypadku np daty końca świata i do tego celu snujecie rózne bzdurne nie mające pokrycia w rzeczywistości teori. Ale jest demokracja i wolności słowa, wolno wam. Drążcie dalej ten prostacki temat.

Seziel
8 kwietnia 2005

"3.Podobno Jan Paweł II słyszał jakieś przepowiednie a ostatniej nie ujawnił. Nie dziwicie się czemu? Kto jak kto ale nie sądzę żeby Ojciec Święty wierzył w jakieś przepowiednie, nie chciał aby świat się zmartwił i po prostu to schował ..."

Schował, żeby nie było takich dociekań i bezsensownych dyskusji jak ta. :)

"6.SĄD OSTATECZNY składa się z 3 etapów. 2 z nich mówi, ze umarli powstaną. Jakaś legenda głosi że śmierć naszego Papieża spowoduje żę umarli powstaną ... więc się zgadza ...."

No właśnie... jakaś legenda ale jaka to nie wiesz, gdzie ją słyszałaś itd itp. I nie wiem co się zgadza bo papież nie żyje a tych zmarłych ani widu ani słychu :/

"7. Sądzę że możliwe że Nostradamus móg mieć dobre przepowieści które tak na prawdę się sprawdziły ale my je inaczej interpretujemy? Bo chyba o to chodzi? Żebyśmy nie mogli wpłynąć na to życie .. I żeby wszystko okazało się dopiero PO ...Bo skoro to przepowiednia to znaczy żę tak się ma stać ... A my już nie możemy na to wpłynąć."

W takim razie przepowiednia mija się z celem.

Kasia
8 kwietnia 2005

1.PODOBNO ma zabraknąć miejsca w krypcie - wtedy nastąpi koniec świata. Papież Kochany Jan Paweł II (:*) dobudował jeszcze 10 miejsc.

2.To że jest napisane "Czarny papież" nie oznacza, że będzie miał czarną skórę! Może to natomiast oznaczać, żę np. może mieć czarny charakter.

3.Podobno Jan Paweł II słyszał jakieś przepowiednie a ostatniej nie ujawnił. Nie dziwicie się czemu? Kto jak kto ale nie sądzę żeby Ojciec Święty wierzył w jakieś przepowiednie, nie chciał aby świat się zmartwił i po prostu to schował ..."

Schował, żeby nie było takich dociekań i bezsensownych dyskusji jak ta. :)

"6.SĄD OSTATECZNY składa się z 3 etapów. 2 z nich mówi, ze umarli powstaną. Jakaś legenda głosi że śmierć naszego Papieża spowoduje żę umarli powstaną ... więc się zgadza ...."

No właśnie... jakaś legenda ale jaka to nie wiesz, gdzie ją słyszałaś itd itp. I nie wiem co się zgadza bo papież nie żyje a tych zmarłych ani widu ani słychu :/

"7. Sądzę że możliwe że Nostradamus móg mieć dobre przepowieści które tak na prawdę się sprawdziły ale my je inaczej interpretujemy? Bo chyba o to chodzi? Żebyśmy nie mogli wpłynąć na to życie .. I żeby wszystko okazało się dopiero PO ...Bo skoro to przepowiednia to znaczy żę tak się ma stać ... A my już nie możemy na to wpłynąć."

W takim razie przepowiednia mija się z celem.

xerathin
8 kwietnia 2005

Kurde, Grucha, myslisz ze jak zamiast każdego "w" wstawisz "v" to bedziesz taki zajebisty(a)?? Bosh... skąd sie tacy ludzie biorą...

Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 354
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | .. | 17 | 18 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.