Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja do Tajne.org


Forum - Świat Tajemnic


Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
2 0 1 2
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 2036
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | .. | 101 | 102 | Następna strona
True
28 marca 2004

2012 - czy slyszeliscie cos na temat tej liczby? Czytalem interpretacje Wielkiego Kalendarza Majów... jak wiadomo uwazali oni go za najwieksze osiagniecie naukowe ich kultury. Jak wiadomo kalendarz ten przedstawial pewne cykle zyciowe, rowniez zawarte w nim byly wszystkie kombinacje lancuchow DNA i RNA czlowieka.. to juz samo w sobie jest zastanawiajace! Tak samo jest zastanawiajace istnienie wielkich ich budowli.. egipskich piramid.. wielkich ksiag. Interpretacja kalendarza zapowiada - przeliczajac na nasz system kalendarzowy - na rok 2012 tzw "przejscie swiata, w kolejny wymiar swiata" (5 wymiar) - wedlug nich. "To co bylo zakopane zostanie odkopane". Podobnie czytalem o przepowiedniach Nostradamusa... i tu kolejne powiazanie do tej sprawy.. rowniez jego przepowiednie polegaly na zauwazeniu pewnych cykli zyciowych. Data nie jest zbyt jasnie okreslona (moze to byc w przedziale 2009-2012)... zdaniem jasnowidza ma nastapic rowniez przjescie ludzi w inny wymiar... nastapi EPOKA PRAWDY. Nostradamus byl bardzo zaglebiony w ewolucje swiadomosci ludzkiej - jak wiadomo! Kolejne powiazanie jest do Biblii: zmarli powstana z grobow.. to nawiazuje do przepowiedni Majów! Kolejnym ciekawym argumentem, ktory laczy to w pewien sposob w calosc jest to, iz na rok 2012 naukowcy spodziewaja sie przelotu wielkiego materotytu... i juz zaczely sie spekulacje czy przypadkiem nie zawadzi o Ziemie... prawdopodobnosc trafienia to: 1/1000 000. Ale nie tym sie przejmuja... Zastanawiaja sie mianowicie: jesli w nas nie trafi.. i przeleci blisko obok naszej planety... czy nie nastapi czasem przemagnetyzowanie biegonow Ziemi!? Strach pomyslec jakie to niesie ze soba konsekwencje. Wydaje mi sie ze temat jest wystarczajaco ciekawy.. zwlaszcza ze wiele faktow z roznych miejsc na Ziemi wiaze to w jakas sensowa calosc. Jestem ciekaw czy posiadacie podobne informacje i rowniez dostrzegacie ta sprawe. Mozliwe ze dowiem sie od Was cos jeszcze wiecej. Pozdrawiam wszystkich i biernie obserwuje Wasze wypowiedzi ma plaszczyznie naukowej jak i religijnej!
 
Arkadiush
6 sierpnia 2004

Fantom - zgadza sie! Nie wykluczone, ze towarzyszyc temu beda jeszcze pewne kataklizmy, to tylko trening poprzez swiat materii, aby swiadomoci przewartosciowaly swoje istnienie... cos w rodzaju przygotowania.
 
_FANTOM_
6 sierpnia 2004

Całkiem możliwe Arkadiush jeśli wierzyć w religijny czy duchowy aspekt wydarzeń.

Zakładając że Majowie wierzyli że przybysze są bogami.
Bo jeśli nie to sprawy ukazują się w zupełnie innym świetle.
Wiele z ludów pierwotnych nie wspomina o swych praojcach jako o Bogach,a raczej jako o nauczycielach,praojcach,czy twórcach(nie boskich),którzy dali im wiedze i nauczyli zasad.Wiele z tych ludów które nie widziały satelitów,rakiet,i nie słyszały o lotach kosmicznych,wierzy że ich praojcowie pochodzą nie z nieba(nie jako boskiej siedziby)ale z nieba jako kosmosu.Niektóre wskazują nawet dane układy gwiezdne jako miejsce gdzie mieszkają praojcowie,czy skąd przybyli.Dopiero religie nowożytne mówią o Bogu,bogach jako o istotach duchowych i świętych.

Pozdrawiam

[%sig%]
 
Piotr_Z
7 sierpnia 2004

Żyjemy w swiecie zdominowanym przez sily ciemnosci, co kryje wielki SPISEK!

http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata.htm

Ich kres jest juz bliski oni o tym dobrze wiedzą.
Lecz bądz czujny będą chcieli ciebie jeszcze bardziej zniewolić.
Poprzez leki, strach, wątpliwosci, a nawet beda stać w imieniu "swiatła" NEW AGE nie daj sie zwiesc.

Stoimy na na drodze, gdzie mamy 2 wybory : "Prawda" oraz swiat, który dalej akceptujesz go takim jaki jest (zniewolony przez sily ciemnosci).
Wkrotce nadejdzie czas wyboru miedzy tymi dwoma niewiadomymi. Jetesmy przygotowywani szczegolnie TV swiadomie i nie swiadomie ( seriale, filmy, programy edukac. ) na to co zaskoczy calym swiatem!
To wszytko jest niebianskim planem uswiadomienia nam kim jestesmy i co jet istota naszego istnienia.
Co zostalo nam wymazane tysiace lat temu poprzez wszelkiego rodzaju wbudowane strachy, leki. Jestesmy teraz marionetka tanczaca tak jak nam zagraja. Jestesmy u schylku tego swiata dlatego wszyscy ludzie musza sie wyzwolic z tego nie realnego swiata.
Nie martwcie się TEN czas jest już bliski.
Kiedy sie wyzwolicie poczujecie sie pelni energii i zjednoczeni z Bogiem!
Juz niedlugo zacznie sie przygotowywanie ludzi do nowych swiadomych swego istnienia stworzen.
Oczywiscie kazdy z nas bedzie mial WOLNY WYBÓR, wolną wolę. Ci ktorzy wybiorą tą drógę droge beda niewolnikami wlasnych umyslów, własnych rzeczywistosci stworzonych przez własne EGO! (tak jak zademonstrowano to we filmie "matri" lecz ci ktorzy sie nie wybudza czeka ich troche gorszy los - zobacza demony i inne istoty stworzone przez wlasne leki ...) Juz teraz wiele ludzi buduje sobie pomniki demonow. Pamietajmy, ze my juz teraz budujemy swoja nowa rzeczywistosc! Oni o tym dobrze wiedza i probuja nas jeszcze bardziej zastraszac, wmawiac rozne historie o tym co nas czeka, o naszej historii ziemii i calej ludzkosci, aby wbudzic w nas jeszcze wiecej leku, niepewnosci. Tak więc budujmy ta rzeczywistosc na podstawie jednosci z Bogiem! Przestanmy ganać za duzymi pieniędzmi one i tak przestaną mieć jakąkowliek wartosc w nowym swiecie, nowej rzeczywistosci (piaty wymiar)!
Jako pelna swiadoma istota bedziecie mogli sami tworzyc wlasna rzeczywistosc w nowym piatym wymiarze.

Tak jak juz wszycy slyszeliscie o wielkim "koncu swiata" 2012 roku :

"Ujmując to brutalnie, Orion i Gemini są już prawie na swoich miejscach, 187-letni okres aktywności Słońca jest niemal w szczycie Wenus z kolei zmierza nieubłaganie ku swojej pozycji. Identycznej, jaką miała w tym układzie 9792 lata p.n.e. Precyzyjne obliczenia orbity Wenus przez tamtych astronomów wykazały, że zajmie tę pozycję, w wyniku korekty ery Lwa, po okresie 11 804 lat od dnia 27 lipca 9792 roku p.n.e., dokładnie 22-23 grudnia 2012 roku. Koniec kalendarza, rok Apokalipsy. Dlatego liczba ta była u Majów święta, tak im to nakazali ich przodkowie, kimkolwiek byli.
Jak twierdzą nasi badacze, to właśnie zapisała nam tamta cywilizacja tysiące lat temu. Piramidy w Gizie krzyczą o ruchach Oriona – obserwujcie Oriona, on niesie zagładę! Faktem jest, że w 2012 roku ustawienie piramid względem Oriona będzie identyczne jak w roku 9792 p.n.e., co potwierdzają współczesne symulacje komputerowe.
Piramidy powstały podobno po tamtym kataklizmie, około roku 9400 p.n.e., ale ustawiono je z taką precyzją, żeby przekazały ostrzeżenie potomnym. Jeszcze wcześniej powstał Sfinks, w hołdzie dla ery Lwa, pierwszej ery nowego świata.

W następstwie szaleństwa materii Słońca potężna i zabójcza fala naładowanych cząsteczek runie ku Ziemi. Pod wpływem tego olbrzymiego strumienia energii elektromagnetycznej ziemskie pole magnetyczne tak się przeciąży, że górne warstwy atmosfery staną w płomieniach ... Pole elektromagnetyczne Ziemi przeciąży się i nastąpi zwarcie – megakrótkie spięcie ze skutkami kataklizmu. Ziemia przez pewien czas zostanie pozbawiona osłony magnetycznej. Nastąpi przeskok biegunowy, co oznacza, że biegun północny i południowy wymienią się. Nie fizycznie, a elektromagnetycznie, to znaczy, że kompas będzie wskazywał północ na Antarktydzie. A będzie to dopiero preludium. Gdy zmienią się bieguny, ma się stać rzecz niesamowita – Ziemia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku! Tak jak obracała się, według tej teorii, przed 27 lipca 9792 roku p. n. e. Kapłani Majów i Egipcjan wiedzieli to!
Zwrot kierunku obrotu Ziemi nastąpi tak gwałtownie, że zewnętrzna powłoka, czyli litosfera i tzw. skorupa oderwie się od podłoża, jakim jest płaszcz ziemski i „popłynie”, hamując gwałtownie. W ciągu paru godzin, może dłużej, wyhamuje z prędkości 1666 km/godz. do zera i ciągnięta przez magnetyzm jądra zacznie się z wolna obracać w drugą stronę. W efekcie dojdzie też do przesunięcia geograficznego lądów i kontynentów. To zdarzyło się już wiele razy. Złudzenie będzie takie, jeśli ktoś będzie mógł to jeszcze widzieć, jakby niebo spadało na ziemię. Wystąpią niewyobrażalne trzęsienia ziemi. Tam gdzie było płasko, w wielu miejscach powstaną wysokie góry na skutek napierania na siebie płyt lądowych, część lądu zapadnie się w oceany, część gór zapadnie się do poziomu morza. Zamarłe wulkany ożyją, z ogromnych szczelin i pęknięć trysną miliony ton lawy i trujących gazów. Nie zapomnijmy o oceanach – tu nastąpi efekt szarpniętej miski z wodą. Wiele ogromnych pożarów, jakie wtedy powstaną, zostanie zmiecionych przez jeszcze dzikszy kataklizm: fale oceaniczne do wysokości kilometra, rwące z prędkością do 500 km/godz. Cokolwiek będzie w pobliżu oceanu i niżej niż 1500 m, zostanie zmyte z powierzchni ziemi.
Co to oznacza dla naszej cywilizacji? W parę dni zginie prawie 99% ludzkości." Bogusław Jeff Leng

W tym momencie ludzkosc zostalaby wystaiona na probę. Do tego zmierzaja ONI sily ciemnosci aby jak najwiecej ludzkosci zginelo. Jest NADZIEJA i juz jest ona rozpatrzana jezeli ludzkosc oglosi pokoj na calym globie, nadejdzie oswiecenie dla ludzkosci, POMOC z gwiazd!
Pomoga nam przetransformowac sie do czystego swiatła, dzieki czemu ludzkosc dozna pełnego oswiecenia i pozna cala prawde jaką ukrywano przed nia przez tysiace lat. Pomoga nam przetrac te trudne chwile w czasach transformacji Matki Ziemii do nowej JA, jest to niezbedne, aby jakakolwiek istota mogla dalej istniec na tej planecie. Sily ciemnosci Matke Ziemia tak zniszczyly i doprowadzily do upadku katastrofalnego dla calej ludzkosci, swiata zwierzat jak i przyrody ( m.in. podziemne nuklearne wybuchy jadrowe ) Dlatego musi sie Ona przekrztalcic w nowa planete. Cała do tej pory znana nam planeta bedzie juz tylko obrazem z przeszlosci w naszych umyslach.
Dlatego to my musimy sie zmienic i to juz jak najszybciej, czas leci.
Wybierzmy POKÓJ.

Nasi przyjaciele z gwiazd wyciagneli do nas reke juz ponad 50 lat temu ale jak widac Rzady nie sa zainteresowane poprawianiem losu ludzkosci. Tak wiec teraz nadchodzi czas kiedy to mamy szanse na zmiane ku lepszemu. Kiedy to sie stanie sily ciemnosci kontrolujace nasz swiat beda musialy sie ujawnic (zajmuja przewaznie wysokie stanowiska w rządzie jak i w mniejszych placowkach, a nawet zyja posrod nas) i zniknąć z naszej planety. Sily ciemnosci sa to stworzenia z naszych przeszlosci. Wiele razy cofali sie w czasie probojac ingerowac w nasza ewolucje, tak abysmy nie mogli sie przebudzic, jest to juz nie wykonalne dla nich genetycznie. Maja natomiast nowy plan kontrolowania ludzkoscia jest nim CHIP wielkosci kilku milimetrow wpuszczany pod skore kazdego czlowieka ma to wejsc w zycie (cos zamiast dowodu osobistego i wszelich innych form platnosci - nam ma to podobno ulawtic zycie, ale nim zwiekszyc panowanie nad naszymi umyslami 99,9%) i co za tym idzie kontrola kazdego czlowieka. Beda wiedziec co kazdy teraz robi co mysli, beda mogli wplywac na jego zachowania itp. Maja wysoko rozwinieta technike jak i kontrole nad panowaniem nad naszymi umyslami (przedstawiaja nam hologram/iluzje) w rzeczywitosci wygladaja jak prawdziwe demony, natomiast w naszym swiecie moga przybierac rozne formy (dla nas jest to iluzja).
Tak wiec musimy oglaszac wszedzie gdzie jest to tylko mozliwe informacje o wielkim kontakcie (pierwszym na cala skale) Im większosc ludzkosci zechce kontaktu tak wiec zostana piersze przygotowywania do pierwszego kontaktu. Na calej planecie pojawia sie miliony statkow kosmicznych. One juz tam sa tylko sa nie widoczne dla nas. Pojawia sie calej ludzkosci, wielki ZOK kulturalny, moralny, psychiczny to zjednoczy cala ludzkosc w jedna calosc! Upadna wszelkie przekonania i wierzenia o UFO.
Tak wiec zacznijmy rozpowszechniac te wiadomosc wszytkim, aby zmienic nasza przyszlosc!
Ocalic miliony ludzi jak nie miliardy w nadchodzacych latach 2012 roku. Nasza przyszlosc bedzie tetnila bez klamsta, obludy, chamsta, spikow itp.
Rzady narodow nie beda chcialy rozpowszechniac tej wiadomosci tak wiec robmy to w swoj sposob.
Pamietajmy kazdy z nas ma wybor. Jezeli kto nie chce tego spotkania, dobrze niech szczerze zapyta siebie w srodku czy chce czy nie chce, TAK czy NIE. Odpowiedz bedzie odebrana telepatycznie. Jezeli z jakichkolwiek względow ludzkosc nie zechce tego kontaktu albo tylko mala garstka ludzi to bedzie trzebe brac warunek taki, ze cala flota ujawni sie calej ludzkosci czy tego chca czy nie. Wczesniej w TV beda oglaszane kominukaty przez reporterow o nadchodzacym kontakcie pozaziemkim.

Nadchodzi czas wielkiego spotkania. Spotkania, w ktorym uswiadomimy sobie kim jestesmy i co tu robimy. Te spotkanie jest jeszcze w przygotowywaniu az wiekszosc ludzkosci zechce tego spotkania, choc jest to tylko jedna z opcji.

Juz nadchodzi czas dla armii Boga aby zniszczyla wszelkie zlo na tej ziemii: TRZECH WŁADCÓW MATERIALIZMU (Śmiertelny Strach, żądzę władzy, System Pan, Niewolnik, Chciwość, Czas to Pieniądz) i w ten sposób zamkną Stary Cykl CZASU, ALE PAMIETAJMY, tylko poprzez otwarcie siebie ku Bogu moze zatriumfować ZŁOTA ERA!


Pozdr. Wszytkich
Nie traccie NADZIEI
DOBRO zatriumfuje nad zlem.
Piotr Zielinski
 
_FANTOM_
7 sierpnia 2004

qrde to koniec świata wszędzie będzie???
człowieku w każdy temat to wkleiłeś????

Pozdrawiam

[%sig%]
 
Arkadiush
7 sierpnia 2004

Nie wnikajac w sposob oraz ilosc zamieszczonego postu... popieram!:)
Jednak wszystko zalezy od nas samych... nalezy zmieniac w pierwszej kolejnosci siebie! Ale o tym juz mowilem wielokrotnie:)
 
Arkadiush
7 sierpnia 2004

Poczatek czy cisza przed burza?

http://www.bbc.co.uk/polish/scitech/story/2004/08/040806_elnino.shtml
 
Piotr_Z
7 sierpnia 2004

Matka Ziemia musi sie przekrztalcic w nowa JA. Jest niezbedny proces, aby dalej jakiekolwiek istoty mogly dalej zyc ( kataklizmy sie juz zaczynaja jakie ludzkosc nie widziala od 50 czy 100 lat - sami jestesmy tego swiadkami juz teraz, ale to jest tylko preledium ). Tak wiec kataklizmy nastapia.

Rok 2012 TAK TO PRAWDA to rok PRZEBUDZENIA/ODRODZENIA "5" a nie "9" czyli Apokalipsa. Ale jest juz to FAKTEM, ze zostanie przemagnesowane pole magnetyczne Ziemii. To wlasnie poprzez Oriona. Co za tym idzie wszelkie kataklizmy jakie ludzkosc jeszcze nie widziala.

Tak jak juz pisalem wszystko zalezy od nas. My sami MOZEMY ZMIENIC PRZYSZLOSC!!
Na czas tych wielkich przemian Ziemii cala ludzkosc zniknie z jej powierzchni do miejsc bezpiecznych gdzie przetrwamy te przemiane Ziemii. TAK, ale to tylko zalezy od nas.
LUDZIE WYBIERZCIE POKOJ!!
O nas ocali!

Tak jak juz pisalem nadchodzi wielkie spotkanie z naszymi przyajciolmi z GWIAZD! Ono jest juz tuz tuz. Jezeli wybierzemy pokoj otworza nam OCZY na cala rzeczywistosc. Kazdy ma wolna wole wyboru! Wielu z WAS nie wierzy w to ze ono nastapi i to dla was jest bledem poniewaz doznacie SZOKU kulturalnego moralnego jak psychicznego. Rzady narodow juz przed calkowitym zmaterializowaniem sie calej floty nie beda mialy juz wyjscia, aby nie dopuscic do tego spotkania. Beda pojawiac sie w TV przerozne historie na temat UFO co jest ich zadaniam, czego oni chca od nas. Nawet niektore informacje beda mowic, ze przylatuja tutaj aby nas zniszczyc i zawladnac cala Ziemia! Wielu ludzi bedzie uciekac sie do drastycznych zachowan, gdzie zwariuja.

WYOBRAZCIE sobie, ze JUTRO pojawiloby sie TYSIACE statkow na NIEBIE!
SZOK dla calej ludzkosci! Pamietajcie one tam juz sa.

Nawet bez naszej zgody czy my tego chcemy czy nie flota bedzie musiala sie ukazac ludzkosci jest niezbedny proces uswiadamiania nam, ze nie jestesmy tutaj sami. Ta opcja pojawienia sie jest niezbedna poniewaz sily ciemnosci knuja przeciwko nam testuja nowe bronie atomowe Chce doprowadzic do kolejnej wojny swiatowej!! Ona moze tez nie dlugo nastapic, a to anomalie pogode i nastepstwa dostep do zywnosci ... Wielu dobrych ludzi jednak sobie uswiadamia ze ten swiat dazy do nikad i zaczynaja inaczej myslec. Rzad amerykanski ma rozwoj techniki opracowany juz na 400 lat do przodu, tylko ukrywa to wszystko przed nami abysmy zyli jako niewolnicy. Nie wiem czy czytaliscie te materialy na temat wielkiego spisku. Sa tam ciekawe rzeczy opisane. Polecam przeczytac
http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata.htm (kilka czesci)
Nie bede tutaj wymienial nazwisk one tam sa.

Tak jak juz wspominalem wszystko sie pokrywa w jedna calosc (Biblia, Ufo, Odrodzenie, Wojna sil ciemnosci z armia Boga - to juz nie dlugo tez nastapi, swiaty wymiarowe)
Wlasnie tutaj musze cos wspomniec puki by nie bylo za pozno. Tak nastapi wielka wojna sil ciemnosci i armii Boga. PAMIETAJMY zlo jest przebiegle i bedzie do ostatniej chwili nas omamic tak abysmy przeszli na ich strone! Tak jak to jest opisane na tamtej stronie (tajna wladza swiata) kiedy to sily ciemnosci popieraja odrodzenie swiata i mowia ze stoja po stronie "swiatla". W wyniku czego staniemy sie jeszcze bardziej zniewoleni (my bedziemy myslec ze robimy dobrze)!
Posrod nas jest niestety duzo osob znieolonych lasnie przez sily ciemnosci (oczywiscie nie wygladja jak demony) Chodzi tutaj glownie abysmy nie wierzyli we wszystko co nam media przekaza (a moze to jakis spisek) i ZACZNIJMY NOWE ZYCIE w POKOJU tylko wtedy moze nastapic Zlota Era!

Pamietajcie jutro bedzie lepszy dzien (nie w znaczeniu finansowym)!

Pozdr. Wszystkich
Piotr Zielinski
 
Arkadiush
7 sierpnia 2004

Piotr_Z - przemawialem juz w taki sposob do ludzi... ale z doswiadczenia powiem ci jak to wyglada: czlowiek ma jakas wewnetrzna, mentalna blokade. Uparcie utwierdza sie w przekonaniu, ze takie cos nie moze nastapic, dlatego, ze nastapi niespelnienie marzen, ktore sa w jego oczach jedynym motorem motywujacym do zycia. Na swiecie jest malo ludzi, ktorzy potrafia przyjac to, co zostalo dane, jest dane i bedzie dane. Dla nich istnieje tylko PRZYSZLOSC I JA! Mala grupa ludzi mysli w ten sposob: TERAZ I TU, WSZYSCY! To sa dwie sily, ktore dzialaja w kosmosie: SLUZBA SOBIE i SLUZBA INNYM. Od nich samych zalezy jaki wybor podejma (to wlasnie wolnosc istnien, mozliwosc wyboru). Od nich zalezy czy chca poczuc prawde czy tez nie. Od nich zalezy ostateczny wybor: CHCE ISTNIEC czy NIE CHCE ISTNIEC! Jedyne co mozna zrobic, to ukazac droge (wielu zadaje pytanie jak). Jedyna droga do JEDYNEGO jest zmiana samego siebie... to wlasnie moc tworcza wiary. Gdy zaczniesz oczyszac siebie z roznego rodzaju negatywow duchowych, inni dogladna w tym SENS I CEL.. i oni bede po twojej stronie. Ale znajdzie sie tez grupa, ktora bedzie cie niszczyc. To jest wlasnie odwieczna walka pomiedzy tymi silami. Jest jednak prawda: ze wszystko zaistnialo by wspolistniec dla drugiego.. to wlasnie sila sluzbie innym jest pierwotnoscia... jedyna sciezka do jednosci z JEDYNYM, WSZECHMOCNYM, WSZECHMILOSCIERNYM, BOGIEM!
Pokoj jest tworczy i piekny, negacja jego powoduje zniszczenie, a koncem tej sciezki jest samozaglada, zostaje podjety wybor: NIE CHCE ISTNIEC! Zeby dzialac w jakis sposob w tym kierunku, potrzeba zrozumienia. Co powoduje w ludziach, ze czynia wiele niezgodnie z prawda? I co zrobic, zeby to zmienic? Zastanawialem sie wiele nad tym i jedyna odpowiedz znalazlem w Biblii: "UKAZUJ SCIEZKE I SIEJ ZIARNO PRAWDY". Nie walcz z nimi... po prostu badz i pokazuj, gdy juz pochwyciles prawde. To, co nastapi w 2012 roku bedzie i sie dopelni, co mialo sie dopelnic. Czlowiek zrozumie wtedy dlaczego istnieje... po to, aby podjac ostateczny wybor: CHCE ISTNIEC czy tez NIE - Bóg ofiarowal mu nawet taka mozliwosc!

Nakladniam wszystkich do przymyslen nad soba, niechaj wasza modlitwa bedzie medytacja i analiza waszych postepowan, niech bedzie glosem do Boga i uchem jego słów, ktore sa tylko i tylko prawda jedyna JEDYNEGO!

Pozdrawiam.
 
Arek
9 sierpnia 2004

Czesc Piort bardzo interesujace sa twoje wypowiedz skad masz taka wiedze?? Moze jakies ksiazki ?? Polecic?? artykuly??
 
Tajne.org

 
%#@*7&~~^$
10 sierpnia 2004

__ ++\||| ##!~~":**% --- Piotrze zdradziłeś naszą tajemnicę i zostaniesz za to ukarany. Miałeś zostać - " wybrany pośród wybranymi " , przewodnikiem pośród błądzących, okiem dla ślepych i uchem dla głuchych. Teraz skazujemu X C I Ę X na
wieczną mękę pisania głupot w *X I N * TE * RN * EC * IE X - Twoja kara MOŻE ULEC skruceniu jeśli do 2012 roku opublikujesz na tej stronie listę 2012 sprawiedliwych , którzy pójdą za Tobą i uwierzą w X * % N *% A *) SZ * Ą *&%
misję. Pamiętaj nasze przykazanie :
- Jutro będzie dobry dzień / tylko małą prośbę spełń / Jak statki na niebe.

Z ko/s/micznym pozdrowieniem
Twój
%#@*7&~~^$ - pa pa
 
Arkadiush
10 sierpnia 2004

Bywa ze i tacy istnieja, ktorzy zaprzeczaja sobie i tworza swiat takim, jakim jest teraz!
 
Brat
10 sierpnia 2004

Piotrze, mam nadzieję że w 2012 roku spotkamy się tutaj na tym forum i przedyskutujemy to wszytko co nam napisałeś :)

Tzn jesli chodzi o to forum... bo podobne daty słyszałem od dziecka i nieraz bałem się że koniec świata już jutro :D

Dla niewtajemniczonych - sekta z USA, nie pamiętam nazwy, ogłosiła następny koniec świata na 1 września :D :D :D Więc szykujcie się :D :D :D No i mam tez dobrą wiadomość, 20 04 2004 przeżyliśmy kolejny megakataklizm związany z końcem świata :D Cieszmy się i radujmy, bo jesteśmy wybranymi którzy stworzą lepszą cywiliazację :D - kolejna sekta :D ( zauważcie zbieżność 20 04 i 2004 )

Jeśli mam być szczery - zawsze moim konikiem były "końce świata" i "sekty" :D Uwelbiam te tematy :D :D :D

Pax vobiscum :D
 
Arkadiush
11 sierpnia 2004

Brat... nie mowie ze tak bedzie.. ale prawdopodnosc jest wieksza niz inne daty, na ktore przewidywalo sie ten "koniec swiata". Ja nigdy nie nalezalem do zadnej sekty.. jestem czystym chrzescijaninem od urodzenia. Nigdy tez nie znalem ideologi i filozofii sekt. Data 2012 roku zainteresowala mnie z tego wzgledu, ze wiele faktow sprowadza sie na ten okres, poczawszy od kalendarza majów, poprzez badania i obserwacje nieba. Sama Biblia odnosi sie to stwierdzenia: "dwutysieczny i....". W tym czasie Wenus znow przecina tarcze Słónca. Przelot wielkiego meteorytu, ktorego prawdopodobnosc trafienia w Ziemie wynosi 1:1000 000. Podobnych faktow mozna doszukac sie rowniez w przepowiedniach Nostradamusa. Na rok 2012 zostal rowniez sporzadzony report na temat globalnej zmiany klimaty, ktory mowi ze w tym mniej wiecej okresie nastapi znaczaca reakcja Ziemii. Jest w tym cos - nie ma co zaprzeczac! Nie mowa tu, aby oddac w to cala wiare... ale dlaczego pokrywac cala wiare w to, ze tego nie bedzie?!
 
Piotr_Z
11 sierpnia 2004

Prawda i tak "przyjdzie", a to czy bedzie katastrofalna dla ludzkosci (III Taj. Fatimska, ...) czy moze przebudzeniem to zalezy juz tylko w glownej mierze od nas. Kiedy to nastapi? To juz wie sam BOG. Nasze dni sa juz policzone. Ten czas, ktory nam juz zostal jest dla nas jedynym ratunkiem, aby sie nawrocic. Wybierzmy POKOJ! a zmienimy nasza PRZYSZLOSC!
Jestesmy kowalami wlasnego losu, jezeli sie nie poprawimy to Bliski Wschod to dopiero poczatek kiedy to zniknie wiekszosc panstw (bronie nuklearne) a to i tak bedzie dopiero poczatek ...
"Kod Biblii" w latach 2000-2006 jest nam przepowiedziana wizja wielkej wojny z uzyciem wlasnie broni atomowej. Lecz to my decydujemy o rozegraniu sie ostatecznych wydarzen jak widac czesc przepowiedni sie juz nie sprawdzilo (odnoszac sie do konkretnej daty) albo inaczej mowiac oddalilo od nas, a to za sprawa wyborow jakie ludzkosc w odpowiednim momencie dokonuje. To rowniez za sprawa uswiadamiania nam wlasnie poprzez przepowiednie o koncu swiata (kiedy nastapi), ze zaczynamy sie tego obawiac i zmieniac ku lepszemu.
Ujme to tak okres do 2012 jest to okres duzej niewiadomej gdzie w glownej mierze zalezy od nas samych, jakie drogi bedziemy wybierac, co bedzie mialo wplyw na kolejne wydarzania. Data Grudzien 2012 jest data pojawiajaca sie wszedzie a szczegolnie w astronomii kiedy to ma szczegolny zwiazek z ukladem planet ...
To jest tak jakby mialo sie wydarzyc cos co jest juz zaprogramowane czy my tego chcemy czy nie (zamkniecie starego cyklu). Juz teraz doswiadczamy szczegolnie w ostatnich latach podnoszenia sie czestotliwosci na naszej planecie. Czyli ogolnie rzecz ujmojac nastapuje wchodzenie naszej planety w wyzszy stopien swiadomosci (piaty wymiar) Epoka Prawdy. Wszystko co do tej pory uznawalismy za prawde i wszystkie bariery naszego swiata zostana zlamane. Natomiast co nastapi pod wplywem silnej aktywnosci Slonca zostawiam juz naukowcom. Jeszcze przed tym wielkim przelomem dla ludzkosci jaki nastapi, doznamy wielkich prawd i zaczniemy patrzec na swiat z innej perspektywy (jest to przyczyna glownie podnoszenia sie czestotliwosci) jak i rowniez zacznie upadac caly nasz ustroj spoleczny, zostana ujawnione wielkie tajemnice dotyczace ludzkosci jak i historii Ziemii i Wszechswiata (nic nie powstalo z jakiegos wybuchu) Wszystkie dowody, artefakty, szkielety wielkich istot przypominajacych ksztaltem czlowieka obok szkieletow dinozaurow jak i inne dowody wskazujace na to, ze nasza historia Ziemii zawiera wiele dotad jeszcze nie odkrytych tajemnic zostaly one wszystkie pochowane przed ludzkoscia, aby nie siac w nas paniki, strachu, leku. Jak i rowniez, aby nie otwierac nam szerszych horyzontow spojrzenia na Wszechswiat.
Tak wiec czekaja nas WIELKIE PRZEZYCIA!

Pozdrawiam

Wybierzmy POKOJ! a zmienimy nasza PRZYSZLOSC!
 
Brat
11 sierpnia 2004

Arkadiush - ile było przepowiedni na 2000r? Wszyscy mówili to samo co Ty dzisiaj. I jakoś żyjemy. NIGDZIE nie ma zapisanego tego co stanie się w 2012r. Nostradamusa nikt nie odczytał tak na prawdę poprawnie do końca, a z interpretacją tego co było też są trudności. Jeśli nie wiesz to Majowie nie znali kalendarza gregoriańskiego, którym posługujemy się my - chrześcijanie więc nie mówili o 2012r. Komety były obserwowane od zawsze, a zmiana biegunów Ziemi to również domysły. Możliwe że nastąpi wraz z kataklizmami - ale nie wiemy tego!!! Może to nstąpić równie dobrze jutro, za 30 lat, 1000 lat lub nigdy.

Piotrze, III Tajemnica Fatimska została w całości opublikowana... dotyczyła zamachu na papieża... w każdym czasie ludzkość miała wybór - zło albo dobro... więc tym razem się tym nie różnimy. Jakiekolwiek przepowiednie sa bez najmniejszego sensu, bo nikt ich nigdy nie potwierdzi.

A słyszałeś Piotrze o kodzie Moby Dick'a? Albo kodzie bardziej mi znznym - Trylogii??? Każdy tekst, który zawiera wiele znaków ma baaaaaaaardzo duże prawdopodobieństwo że akurat literki ułożą się w charakterystyczny sposób... tym bardziej kiedy liter jest mało i garamatyka jest małoskomplikowana...

Heh... skąd to wiesz Piotrze? Skąd u licha masz taką wiedzę!? Jakimi dowodami to poprzesz?

To co mówisz dla mnie jest bzdurą - dlaczego? Bo już dawno dawno temu tak mówiono, teraz się tak mówi i będzie się tak mówić! Tylko że dawniej nie miano takich możliwości jak dzisiaj, więc dzisiaj opowieści są bardziej fantastyczne...

Pax :)
 
Arkadiush
11 sierpnia 2004

W odniesieniu do Majów, mialem na mysli przeliczenia archeologow. Przekladajac na nasz system przeliczania czasu, wypada to na 2012r. I na tym kalendarz sie zatrzymuje. Chodzi mi o to, ze takie cos jest prawdopodobne. Co do roku 2000 nie bylo zadnego odniesienia.. skoro twierdzisz ze byly, prosze o przedstawienie mi tej sprawy. Byc moze przyczynisz sie do zmiany mojego spojrzenia na te sprawe.
 
Piotr_Z
11 sierpnia 2004

Brat prawdy mozna sie doszukac analizujac pewne fakty. Ludzkosc czasami je otrzymuje w sposob medialny albo i w inny ... Moja prawda na przyszlosc jest analiza i jeszcze raz analiza. Tak jak juz mowilem my sami mozemy zmienic nasza przyszlosc tak wiec wiele z przepowiedni sie nie spelnilo i moze sie nie spelnic, albo przesunie sie w czasie. Natomiast przechodzac do roku 2012 to przeciez jest juz wiele scenariuszy co sie wydarzy. Mam tytaj na mysli glownie aspekt ukladu planet i co za tym idzie gwaltowne przemiany geologiczne Ziemii, nie pomijajac nas samych.
"Orion i Gemini są już prawie na swoich miejscach, 187-letni okres aktywności Słońca jest niemal w szczycie Wenus z kolei zmierza nieubłaganie ku swojej pozycji. Identycznej, jaką miała w tym układzie 9792 lata p.n.e. ... dokładnie 22-23 grudnia 2012 roku ... Piramidy w Gizie krzyczą o ruchach Oriona – obserwujcie Oriona, on niesie zagładę! Faktem jest, że w 2012 roku ustawienie piramid względem Oriona będzie identyczne jak w roku 9792 p.n.e., co potwierdzają współczesne symulacje komputerowe."
To sa FAKTY! Co sie wydarzy w tym czasie? Zmiana biegunowosci Ziemii? Nie chyba, ale na pewno! Ziemia juz to przezyla. Kataklizmy jakie ludzkosc nie widziala? Najwyrazniej.
Przechodzac do Kodu Biblii to na naszym rynku sa dwie czesci tej niesamowitej ksiazki, druga "Kod Biblii 2 Odliczanie".

/Brat/ "... Każdy tekst, który zawiera wiele znaków ma baaaaaaaardzo duże prawdopodobieństwo że akurat literki ułożą się w charakterystyczny sposób... "

A tu jest odpowiedz:
"Przeszukałem sto tysięcy wybranych metodą losową tekstów. Interesujące nas słowa występują razem wyłącznie w Biblii. Nie może to być przypadek. Ktoś intencjonalnie umieścił w Torze ostrzeżenie. Wynik ten wyklucza jakiekolwiek wątpliwości. Prawdopodobieństwo 1:100 uważa się za bliskie zeru w zwykłych obliczeniach, a 1:1000 - w najbardziej rygorystycznych zastosowaniach matematycznych, ale 1:100 000 to pewność. Kod Biblii ostrzega, że w 2006 roku możemy stanąć w obliczu ostatecznego zagrożenia nuklearną wojną światową. Druga wojna zakończyła się wybuchem bomby atomowej, trzecia może się od niego rozpocząć. "

Natomiast III Taj. Fatimska to jeszcze poczytaj dalszych przeslan siostry Lucji.
Trzecia pokazuje moc wstawiennictwa Maryi i zwiastuje nadejście czasów prześladowań Ojca Świętego i Kościoła. Co za tym idzie upadna wszelkie religie, nastapia wielkie wojny ...

Masz racje mowiac, ze nie wiemy to co nastapi, mozemy sie tylko domyslac analizujac, a co sie stanie? Rok 2012 nam pokaze.
Powiem tak KAZDA przepowiednia jest prawda w okreslonym czasie jej nagrywania, ale to my zmieniamy bieg wydarzen.

Pozdrawiam.
 
gedar
11 sierpnia 2004

Poddałbym w wątpliwość stosowanie kodu do biblii w innych językach jak hebrajski.
W samym j. polskim jest kilka tłumaczeń.
Wstęp do dalszej dyskusji nie tylko o tak wątpliwym temacie jak kod ale o wielu
prawdach rozrzuconych po trochu w różnych religiach świata,w które wielu
wątpi ale one są odczuwalne.
Przesyłam pozdrowienia gedar!
 
Brat
12 sierpnia 2004

Piotrze, czy nie uważasz to za zbyt wygodną pozycję?

"KAZDA przepowiednia jest prawda w okreslonym czasie jej nagrywania, ale to my zmieniamy bieg wydarzen."

Czyli nawet jak się nie spełni, to i tak jest prawdą... no faktycznei rozumowanie baaaardzo wygodne. NIE MA I NIE będzie żadnych przepowieni odnoszących się ściśle do jednego roku, jednej daty - takie przepowiednie są bez sensu, bo daty są różne w różnych kalendarzach, bo takich przepowiedni było mnóstwo i co każda była bardziej przekonująca...

Pwna sekta przepowiedziałą koniec świata i zabiła swoich wyznawców... kazała im się otróć... a wiecie co ejst najgorsze w tym? Że ta sekta działa dalej...

Układy planet nic raczej nie zmienią... nie tak dawno wszyscy obawiali się bo planety ułożyły się w Krzyż... jakoś przeżyliśmy te megakataklizmy z tym związane... planety układają się jak się układają i wpływu to nie będzie miało na nasze życie. Zmiana biegunów Ziemi jest możliwa, możliwe są kataklizmy z tym związane ale to tylko spekulacje co do kataklizmówm, a daty zmiany nikt nie poda... i mozliwe że bieguny nigdy się nie zmienią... a tym bardziej w 2012r.

Czy z poanego fragmentu KODU BIBLII Pan Autor podał co to za fragmenty? I gdzie znalazł ich akurat 100 000?! To spora liczba... powidziałbym że baaaaardzo spora :D Dam mu tryogię Sienkiewicza i do tego jeszcze kilka innych opasłych tomów, przetłumaczę mu na nieskomplikowaną gramatykę aramejską a on poodczytuje... ciekawe w jakim języku bedzie odczytywał... :D napisał w jakim?

Oficjalny tekst III Tajemnicy Fatimskiej http://www.opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZW/3tajemnica.html
gdzie Wy tam macie coś o końcu świata w 2012!!!??? O jakiejś wojnie albo o czymś podobnym? A tu macie tłumaczenie:
http://rozne.servis.pl/fatim3.php
niechże się Wam rozwieją mity o III Tajemnicy!

Arkadiush - jakie odniesienie Majów? Majowie nie zatrzymali kalendarza... Bo niby jak mieliby to zrobić? Nie znam się na Majach ale końca świata raczej nie przepowiedzieli... skąd takowe przypuszczenia?

Gedar - he he pisałem o tym amym przed chwilą :) No prawie :)

Pax :)
 
Arkadiush
12 sierpnia 2004

Brat.. ja trzymam sie nie wersji konca swiata w 2012, a tylko konca i zarazem poczatku nowego ladu, systemu. Cos, co przyniesie ludziom inne spojrzenie oraz sposob postrzegania.
 
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 2036
Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | .. | 101 | 102 | Następna strona
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.