Jestem niezalogowany   zaloguj mnie   /   rekrutacja do Tajne.org

Forum - Świat Tajemnic

Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek
TR3B Astra i B-2 - wpisujcie co wiecie o nich !!
Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 31
Wielebny Dawid
23 maja 2004

Jakis czas temu dowiedzialem sie o tym latajacym trojkacie produkcji USA, zostal on stworzony w tym samym miejscu co super tajny do lat 80 - tych bombowiec B-2. Podobno jego napedem jest udoskonalone urzadzenie podobne w dzialaniu do maszynki Podkletnova - plazma pod duzym cisnieniem i z duza predkoscia krazy w torusie, bedac w stanie nadprzewodnictwa i wystwarza ubytek masy wokol reaktora, jak ktos cos wie ciekawego to piszcie.....druga sprawa to uzycie urzadzenia o nazwie lifter - mozna je zobaczyc u mnie na stronie http://www.xdave.webpark.pl/ppj.html - do wspomagania lotu bombowca B-2, czytalem kiedys artykul w jakiejs gazecie z USA gdzie profesor co mial stycznosc z badaniami B-2 mowil ze taki naped stosuje sie w B-2 poniewaz pozwala on leciec bombowcowi bezglosnie i bardzo daleko, poniewaz ilosc zuzywanego przez lifter pradu jest o wiele mniejsza niz ilosc paliwa jaka zuzywa B-2 na napedzenie pradnicy zasilajacej ten lifter. Jak cos wiecie fajnego o tym to piszcie :))

Tajne.org

Winter
23 maja 2004

Czy on nie wyglada w nocy tak, że są trzy punkty swietlne ? Czy to nie o ten samolot chodzi ?

Wielebny Dawid
23 maja 2004

To jest trojkat o boku prawe 200 metrow taki czarny ten TR3B no i faktycznie jakies tam 3 swiatla widac na rogach, ale to moze byc albo zjonizowane powietrze albo jakis naped dodatkowy te swiatla :)

Wielebny Dawid
23 maja 2004

znalazlem super link http://www.aeronautics.ru duzo ksiazek o super tematyce za free, jest tez o antygrawitacji i B-2

Simonus
25 maja 2004

Hmmmm. Taki trójkąt powiadacie, ten TR3B jest chyba często widywany w okolicach baz wojskowych, tak mi się zdaje.

japoński robot dentaku
25 maja 2004

W Rosji istnieją oblatane trzy samoloty hipersoniczne:
AJAKS:
pracuje w oparciu o wykorzystanie tzw.bańki energetycznej,zwanej też szpicem powietrznym.Jej wytworzenie w dziobowej części samolotu,na skutek wyrywania elektronów z atomów gazów tworzących powietrze, powoduje powstanie zimnej plazmy,a w konsekwencji poduszki elektromagnetycznej,pomiędzy falą uderzeniową,a podszyciem samolotu.Podstawowym efektem jaki teoretycznie uzyskuje sie dzięki bańce energetycznej, jest osłona sonico-płatowca przed nadmiernym nagrzewaniem się."Ajaks" posiada prócz zastosowania technologii szpica powietrznego napęd magnetohyrodynamiczny -MHD.Chłodna plazma dzięki pochodni
plazmowej wyrzca elektrony sprawiając,że powietrze staje się przewodnikiem prądu.Małą energia z przodu samolotu sprawia,że siła fali uderzeniowej zmniejsza się o połowę.W skrzydląch rosyjskiego supersonicznego monstrum zamontowane są ogromne elektromagnesy, które przyśpieszają obieg zjonizowanej wokół maszyny atmosfery,dając w ten sposób niemal 50% ciągu.Próby tego samolotu widoczne jako niezwykle szybkie echa radarowe z terytorium całkowicie utajnionej Rosji zarejestrowały w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych szwedzkie stacje radarowe i radiolokacyjne.Próby prototypu z prędkością 12 Ma,a następna próba udoskonalonego prototypu przez długość całej Rosji(7.000 km), z prędkością 16 Ma.
TUPOLEW TU-2000:
napęd turboodrzutowo-strumieniowy,prędkość do 10 Ma,jest to riposta Rosjan z
końca lat osiemdziesiątych na ujawniony przez Amerykanów projekt NASP/X-30.Prace nad tą konstrukcją rozpoczęły się już na początku lat 80--tych.
MIJASISZCZIEW M-17:
wyprodukowany przez kompleks naukowo-badawczy im.Mijasiszcziewa.Został wytropiony przez amerykańskie satelity zwiadowcze na początku lat dziewięćdziesiątych.(oznaczenie NATO:M-55 - MYSTIC B)
Ponadto trwają prace nad deltoidalnym supersonicznym samolotem z bombami termojądrowymi SUCHOJ T-4MS w ramach czarnobudżetowych programów rosyjskich,ATB-Advanced Technology Bomber
Rosja by zdobyć ponownie panowanie nad światem musi szybko wdrożyć wszystkie te cztery projekty do produkcji seryjnej.

Wielebny Dawid
25 maja 2004

w tym tu-2000 to cos jak w B-2 wspomaganie - tam tez jest to zrobione na bazie liftera:)

Pilchu
27 maja 2004

a dajcie jakies linki do stronek ze zdjeciami , skad macie te informacje plisss.....:)

Wielebny Dawid
27 maja 2004

Pilchu: laduj sie na http://www.technologieufo.planty.pl/ i http://www.aeronautics.ru/

Tajne.org

Pilchu
30 maja 2004

dziekuję :))

japoński robot dentaku
1 czerwca 2004

hipersoniczne samoloty naddwiękowe rosyjskie i amerykańskie to składowe tajnego
paktu Gorbaczow - Reagan(potem Bush I)oraz KGB?CIA?NSA?GRU obejmującego ścisłą współpracę naukową Rosja- USA w dziedzinie wspólnych badań naukowych nad EBE(extraterrestrial biological units) i nad niezidentyfikowanymi jednostkami(obiektami) latającymi.Świat staje się na tyle skomplikowany biologicznie, parapsychologicznie i parapsychoinformacyjnie ze względu na eksplozyjny rozwój internetu,militarnie z uwagi na możliwość jakiejś nieprzewidywanej katastrofy wojskowej(na przykład "implozjo-eksplozja" zabójczych bakterii z tajnego mikrobiologicznego kompleksu badawczego w Rosji czy USA),iż międzynarodowa współpraca naukowo-badawcza w tak grożnych dziedzinach jak kontakty z nieokreślonymi mikrobiologicznie i bakteryjnie kosmitami(mogą przywlec na Ziemię ze wszechświatów równoległych lub z obcych galaktyk w naszym wszechświecie nieznane, mogące się ztransmutować i powielić w środowisku biologicznym Ziemi mikroorganizmy) - staje sie warunkiem"sine qua non"przetrwania całej naszej,znajdującej się na niestety jeszcze bardzo niskim,zwierzęcym poziomie rozwoju; ludzkiej ssaczej, raczkującej cywilizacji naukowo-technicznej.Ma ona dopiero około 200 lat licząc od daty wynalezienia maszyny parowej podczas rewolucji przemysłowej w Anglii podczas gdy dojrzałość niektórych cywilzacji odwiedzających obecnie Ziemię wynosi setki milionów lat bezustannego rozwoju techniczno-etyczno-kulturalno-moralnego....
let us see through most complicated chanelling in "parallel world" 's civilizations as well as on other planets of our universe.

Widelec
7 czerwca 2004

My też mamy bakterie i wirusy które moga zabić kosmitów... był taki stary film...

K.
18 czerwca 2004

Książka, kolego, książka. "Wojna Światów" H.G. Wellsa. Ale równie prawdopodobne jest to że ich bakterie pozabijają nas.

Master
19 czerwca 2004

http://www.pufoc.of.pl/ Poczytajcie sobie o najtajniejszej broni Hitlera jaka byly V-7 oraz jej modyfikacje. Okazuje sie ze naukowcy niemieccy prowadzili zaawansowane badania nad silnikami antygrawitacyjnymi:) Polecam

Dawid R
19 czerwca 2004

Master: dla mnie te niemieckie ufa to urzadzenia podkletnova, wiruja tam 2 dyski dla tego zeby statek sie nie krecil wzgledem dysku, jezeli beda wirowac 2 w 2 strony to statek bedzie lezal w bezruchu, a raczej stal pionowo bo tuaj wystapi efekt zyroskopowy, kolejna sprawa to to ze rtec ta schladzali, a jak wiemy rtec plywajaca w cieklym helu jest nadprzewodnikiem, teraz trzeba tylko silny elektromagnes, np ten walec zelazny opisywany w ksiegach tybetanskich to moze byc magnes poprostu, watpie zeby on sie grzal, mozliwe ze ktos zle to przetlumaczyl albo chodzi o to ze uzwojenia sie grzaly, nie wiem. Podsumowujac wszystko to mocno przypomina maszyne Podkletnova, same nadprzewodniki maja bardzo dziwne wlasciwosci, mianowicie pole magnetyczne nie przelazi przez nie tylko je omija tak jak powietrze omija np stalowa kule, jakas kobieta z NASA wypowiadala sie ze efekt ten emituje jakies dziwne zjawiska z jonami nad nadprzewodnikiem. Cos w tym jest, musze powtorzyc ten experyment chocby nie wiem co !! Wszystko opisze w xLabs

Dawid R
19 czerwca 2004

Jeszcze dodam ze te statki z serii Hanebu wygladaja jak liftery ktorymi sie zajmuje, a te kule to moga byc poprostu elektrody do sterowania jonami z liftera, cos jak UFO Adamskiego. Nie mniej sadze ze tutaj moze byc jeszcze jakis dodatkowy naped bo wg obliczen lifter taki wymagal by do lotu gigantycznych energii (przy zalozeniu ze obliczenia sa sluszne) Albo poprostu przy potencjalach rownych MVoltom efekt Biefielda Browna jest tak silny ze nam sie nawet nie sni i w takim wypadku Hanebu moglby zuzywac moc o wiele mniejsza niz nam sie wydaje do napedu siebie.

Master
20 czerwca 2004

Wiecie co ja tam na fizyce sie nie znam, za mlody jestem:P, ale moim zdaniem trzeba by to bylo zbadac. Gdybym mial odpowiednia wiedze i troche materialow, napewno bym sprobowal.:). Juz gdziesz slyszalem , bodajrze w jakiejs relacji z kontaktu z obcymi, ze ich statek napedza sie krazaca rtecia. Pozdro:)

Dawid R
20 czerwca 2004

Master: Wlasnie, w tym cos jest !!, TR3B zekommo napedza wirujaca szybko plazma rteci, ja wogle to chyba zanim sie wezme na tego Podkletnova to pobawie sie z ta rtecia, w sumie nie spodziewam sie jakis tam specjalnych efektow gdy podgrzeje rtec ale gdy ja ochlodze to juz predzej, podstawa to wprowadzic ja w ruch wirowy w jakims torucie najlepniej :-)

Master
17 lipca 2004

ja bym sie jednak troche bal z wykorzystywaniem rteci, tymbardziej jej podgrzewaniem:P nawiasem mowiac jakbym rozumial te twoje schematy i urzadzenia(na twojej stronc e) to bym je zbudowal...szkoda ze nic z tego nie kapuje
pozdro

kamyk
29 lipca 2004

nie znam sie za bardzo na rzeczach o ktroych tu mowicie. Mam tylko jedno pytanie do Dawida (moze glupie). Czytalem Twoja stronke o lifterze i Twoim modulowym modelu takiego sprzetu ... I tak sobie mysle skoro umieszczenie elekrody z drutu nad folia powoduje wytworzenie ciagu w dol to czy w Twoim projekcie uluzenie na przemian Folia-Drut-Folia-Drut nie zniweluje dzialania dolnego modulu ? A tak a propos - bardzo fajna sprawa! ja zajmuje sie bardziej "przyziemnymi" :P sprawami

Ilość wypowiedzi w tej dyskusji: 31
Nowy temat  |  Spis tematów Nowszy wątek  |  Starszy wątek

Proszę zalogować się aby zabrać głos na forum.
Jeśli nie masz konta, możesz w prosty sposób zarejestrować się.